Szybki kontak: +48 666 106 370

Oferta

Renowacja lakieru

Polerowanie - korekta lakieru to jeden z najbardziej spektakularnych zabiegów detailingowych. Podczas procesu regeneracji usuwamy wszelkie rysy, skazy i zmatowienia. Usługa przywraca, a nawet potęguje głębię koloru i nadaje szklisty blask karoserii. Warto podkreślić, że proces odnowy lakieru jest procesem trwałym i zupełnie bezpiecznym.

Korekta lakieru

Do korekty lakieru wykorzystujemy maszyny polerskie mechaniczne, a trudno dostępne miejsca polerowane są ręcznie. To pozwala na dokładne usuwanie rys z samochodu. Cechuje nas dbałość o nawet najmniejsze szczegóły. To właśnie dlatego auto po takim zabiegu wygląda świetnie i nawet drobne elementy prezentują się nienagannie.

Woskowanie karoserii

Pokrycie lakieru samochodu woskiem zabezpiecza go przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz odświeża auto. Woskując samochód, należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach, a jeśli lakier jest nieco zniszczony, warto go również wypolerować. Ręcznie umyte, wysuszone i nawoskowane auto wygląda olśniewająco, nawet jeśli nie jest najnowsze. Woskowanie samochodu warto powtarzać od 2 do nawet 4 razy w roku.

Powłoki ceramiczne

Powłoka ceramiczna to obecnie najtrwalsza znana na świecie forma ochrony lakieru oraz innych powierzchni. Wyższość powłoki ceramicznej nad innymi formami ochrony lakieru kryje się w jej twardości, gładkości i odporności na zużycie. Po zabezpieczeniu na lakierze pojawia się przezroczysta i niewidoczna warstwa o grubości 2-3 mikronów, dzięki której jest on całkowicie odizolowany od niekorzystnego działania wszelkich czynników zewnętrznych takich jak: uszkodzenia mechaniczne, rysy, kwaśne deszcze, promieniowanie UV, soki z drzew opadające na lakier, sól drogowa. Dzięki takiej ochronie ograniczysz ryzyko pojawienia się zadrapań i odprysków, czego konsekwencją jest konieczność wykonania mniej lub bardziej kosztownych napraw lakierniczych.

Mycie ręczne

Przestrzegając odpowiedniej technologii myta jest dokładnie cała bryła samochodu oraz nadkola. Woda stosowana w odpowiedniej kolejności i pod odpowiednim ciśnieniem umożliwia wypłukanie wszelkich zanieczyszczeń eksploatacyjnych z miejsc niewidocznych i w inny sposób niedostępnych. Pojazd poddany jest myciu wysokiej jakości szamponem z użyciem najwyższej jakości gąbek samochodowych. Najwyższa jakość gąbek i stosowanych kosmetyków w trakcie procedury mycia pojazdu ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa powłoki lakierniczej. Nasze standardy nie pozwalają na pominięcie w trakcie tej procedury elementów niewidocznych, takich jak progi i słupki drzwiowe, czy wnęki bagażowe.

Detailing

Detailing zewnętrzny obejmuje regenerację i konserwację powłoki lakierniczej, kół, szyb, elementów chromowanych. W przypadku regeneracji powłoki lakierniczej proces ten można podzielić na trzy etapy: Oczyszczenie karoserii – prowadzi do usunięcia wszelkich obcych cząsteczek z powierzchni zewnętrznych poprzez użycie środków chemicznych, wody, glinki samochodowej. Proces polerowania powłoki lakierniczej – może być dokonywany ręcznie lub maszynowo, przy użyciu maszyny polerskiej, padów i past polerskich. Polerowanie lakieru powoduje usunięcie rys z warstwy klaru, utlenień, wżerów pochodzenia organicznego i innych niedoskonałości lakieru. Konserwacja – polega na nałożeniu ochronnej warstwy wosku (w postaci mleczka lub pasty), zabezpieczającej karoserię przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych i przywieraniu obcych cząsteczek.