Auto Szyby Pawel Szynkielewski

+48 501 75 74 74

Oferta

Wymiana szyb na nowe

Prowadzimy wymianę autoszyb przednich, bocznych oraz tylnich do wszelkich typów pojazdów: samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, busów oraz pojazdów specjalistycznych. Wymianę szyby poprzedza demontaż starej szyby, czyli wycięcie szyby przedniej. Daje to możliwość odzyskania uszczelki do jej ponownego użycia, czy wykrycia ognisk korozji w bezpośrednim sąsiedztwie szyby. Przy zamówieniu usługi montażu oferujemy dojazd do Klienta (po wcześniejszym ustaleniu szczegółowa telefonicznie). W razie pilnych zleceń zapewniamy ekspresową naprawę szyb samochodowych w warsztacie.

Naprawa szyby

Często zdarza się uszkodzenie szyby w samochodzie na tyle niegroźne, że nie wymaga ono wymiany całej szyby. Czasami uszkodzeniu ulega jedynie element wbudowany w szybę. Jesteśmy w stanie pomóc przy uszkodzeniach ogrzewania szyb tylnej gdy naprawy wymaga przerwana nitkach grzewcza (bez wymiany samej szyby), czy usunąć awarię podnośnika szyb bocznych.

Dorabianie szyb nietypowych

Wykonujemy uszczelnianie i dorabianie szyb płaskich oraz szklenie busów i samochodów ciężarowych. W naszej ofercie posiadamy zarówno szyby przednie i tylne, jak i szyby boczne. Zajmujemy się dorabianiem szyb nietypowych bezbarwnych lub w kolorze do maszyn budowlanych, busów, maszyn rolniczych, leśnych i innych. Dorabiamy szyby płaski i gięte w jednej płaszczyźnie.

Przyciemnianie szyb foliami

Istnieją różne rodzaje foli które można nakleić na szybę samochodu.

Folie antywłamaniowe - utrzymują pęknięte szkło w ramie na tyle mocno, że nie powodując rozbicia szyby tworząc solidne zabezpieczenie.

Folie przyciemniające - umożliwiają indywidualne kreowanie samochodu poprzez odpowiedni dobór koloru folii (np. do koloru karoserii - folia czarna, niebieska, czerwona, srebrna) lub stopień zaciemnienia.

Folie Metalizowane - użycie specjalnego rodzaju foli metalizowanych potrafi ograniczyć nagrzewanie się wnętrza od 60%. Folie Lustrzane - dzięki efektom świetlnym dają znakomity efekt dekoracyjny, a przede wszystkim pozwalają widzieć nie będąc widzianym (efekt lustra weneckiego), chronią przed oślepianiem i ciepłem.

Foliowanie samochodu

Folie naklejane na karoserię samochodu dają możliwość dostosowanie jego wyglądu do indywidualnych upodobań właściciela.

Zmiana koloru samochodów na unikalne, niepowtarzalne odcienie i wzory, których nie kupią Państwo w żadnym salonie.

Naturalna eksploatacja auta, drobne rysy, obicia karoserii na parkingu przez pasażera otwierającego drzwi sąsiedniego auta, przydrożne kamienie, gałęzie przestaną być problemem.

Zastosowanie folii daje praktycznie nieograniczone możliwości przekształcenia wyglądu karoserii. Można to wykorzystać do zmiany samochód w unikat jakiego nie spotkamy na drodze, bądź zareklamowania firmy.

Foliowanie kabiny samochodu

Folia samochodowa może zostać zastosowana do poprawy wyglądu elementów znajdujących się wewnątrz auta które zyska niepowtarzalny i oryginalny charakter.